Teher és személyszállítás, autó és munkagép bérlés

Szeretnél gyorsan fuvarost vagy szállítót találni és egyúttal megtakarítani közel 40% költséget?

  1. Hozz létre egy feladatot
  2. Kapj ajánlatot a szabad kapacitással rendelkező fuvarosoktól és szállítással foglalkozó szakemberektől
  3. Válaszd ki a legjobb feltételeket és árakat

Fűnyírás

999 999 990 Ft
Ákos

Ákos B.

Közzétett feladat Megjelent: 1 éve 58 megtekintés
1729
Feladat kezdésének időpontja:
július 19, 10:07
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg

Feladat leírása

Zsozéatya, zsizi, zsizinátornak üzenem hogy lekéne mán nyírni a füvet mert magasabb mint egy T-rex oszt fünyiró sincsen aztat is hozni kéne

Kiegészítő feltételek

A szakembernek rendelkeznie kell iratokkal, hogy átvételi elismervényt/ meghatalmazást írjon alá.

Hagyjon kérést most

És szerezze meg a legjobb ajánlatot megbízható kézművektől.

  • Hasonlítsa össze az árakat és válassza ki a legjobb feltételeket.
  • Csak az érdekelt szakemberek visszajelzése
  • Ne pazarolja az időt a kommunikációra
Több mint 1109 profi várja megrendelésedet!

Utolsó feladatok

a fentiekben már leírtam
Kronberger Str. 10, 14193 Berlin, Németország
15 000 Ft

László

3 tuja vásárlása, szállítása és elültetése - 25000 FtAhogy a csatolt képen is látszik, az erkélyi tujáimat kiégette a nap és rossz látványt nyújtanak.1. 3 100-140 cm-es tuja megvásárlása 2. Házhozszállítás és ültetés az erkélyen3. A régi tuják elszállítása
Budapest, Tinódi u., 1095 Magyarország
25 000 Ft

Krisztián

jpeg
Komárnóból (Szlovákia) 5t. villásrakodó elszállítása Kaposvárra. Azonnal.
A Komárom, Szlovákia
B Kaposvár, Magyarország
100 000 Ft

Róbert

Kisvállalkozás munkatársat keres!Kerti munkákhoz, kertépítéshez, továbbá kertfenntartáshoz Olyan dolgozót keresek, aki igényes a munkájára, pontos ésAKAR dolgozni!Kertészeti végzettség nem feltétel.Követelmények:-Min. 8 általános-Jó megjelenés-Jó fizikum és terhelhetőségElőnyt jelent:-Kertészeti területen szerzett tapasztalat-Kertészeti végzettség-Már dolgozott damilos robbanómotoros kaszával-Kerti gépek használata
Kozármisleny, Liliom u., 7761 Magyarország
8 000 Ft

Péter

png
Egy kis melléktelek meglehetősen elvadult növényzetét kellene lekaszálni, esetleg gyomirtózni. A keletkezett hulladék elszállítását is kérnénk. A telek kb 8x 17 méteres.
Szigethalom, Mátyás u., 2315 Magyarország
20 000 Ft

Róbert