Teher és személyszállítás, autó és munkagép bérlés

Szeretnél gyorsan fuvarost vagy szállítót találni és egyúttal megtakarítani közel 40% költséget?

  1. Hozz létre egy feladatot
  2. Kapj ajánlatot a szabad kapacitással rendelkező fuvarosoktól és szállítással foglalkozó szakemberektől
  3. Válaszd ki a legjobb feltételeket és árakat

Zsozeatya

500 Ft
Fodor

Fodor D.

Közzétett feladat Megjelent: 1 éve 57 megtekintés
1712
Feladat kezdésének időpontja:
augusztus 18, 21:08
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
500 Ft

Feladat leírása

Füvet kéne nyírni báttya

Kiegészítő feltételek

A szakembernek rendelkeznie kell iratokkal, hogy átvételi elismervényt/ meghatalmazást írjon alá.

Hagyjon kérést most

És szerezze meg a legjobb ajánlatot megbízható kézművektől.

  • Hasonlítsa össze az árakat és válassza ki a legjobb feltételeket.
  • Csak az érdekelt szakemberek visszajelzése
  • Ne pazarolja az időt a kommunikációra
Több mint 1109 profi várja megrendelésedet!

Utolsó feladatok

Egy nagyobb projekthez keresünk 4 db. bobcat, 3 teleszkópos rakodót és 2 db. markoló gépet kezelőkkel egy min 5. hónapos folyamatos munkára. A feladat egyeztetés alatt van, várhatóan május végétől lesz aktuális, de az ajánlatokat április végéig kell összesítenünk.
500 000 Ft

Róbert

fa levelek seprése, fű nyiras
Hajdúdorog, Jeles György u. 6, 4087 Magyarország
5 000 Ft

Evelin

10000Ft/négyzetméter alatt dolgozok, ha viszont saját fűnyíró-t kell vinnem 5000Ft/négyzetméter. Szép alapos munkát végzet van benne tapasztalatom.Érdeklődést előre is köszönöm!Tisztelettel: F. Márk
Zalaegerszeg, 8900 Hungary
10 000 Ft

Márk

Kismaroson , fa levél összeszedésében keresek megbízható embert, aki összeszedi a telken lévő falevelet.
Kismaros, 2623 Magyarország
15 000 Ft

Márta

Hűtőszekrény szállítása 19. Kerületen belül
Budapest, Kisfaludy u., 1196 Magyarország
10 000 Ft

Fanni